Fiszki język angielski - Dyscypliny sportowe

Fiszki z kategorii Dyscypliny sportowe. Tutaj znajdziesz fiszki, które są powiązane z kategorią Dyscypliny sportowe, a to wszystko w języku angielskim!

Fiszki język angielski - Dyscypliny sportowe, ilość fiszek: 27

Opis kategorii

Fiszki językowe - dyscypliny sportowe. Idąc na wydarzenie sportowe, na mecz, czy oglądając poszczególne dyscypliny na olimpiadzie, mamy do czynienia z przeróżnymi nazwami. Nazwy sportów, które zdecydowanie warto znać, znajdziesz właśnie w tej kategorii.

Czego się nauczysz
  • check Podstawowe nazwy dyscyplin sportowych

Gry z języka angielskiego - Dyscypliny sportowe

Gra w połączenia - Dyscypliny sportowe w języku angielskim. Gry nauka języka angielskiego online
Dyscypliny sportowe

Gra w połączenia

Gra w połączenia - Dyscypliny sportowe w języku angielskim. Gry nauka języka angielskiego online
Dyscypliny sportowe

Gra w połączenia

Gra w połączenia - Na poziomie łatwym gracz musi połączyć słówko ze zdjęciem. Natomiast na poziomie trudnym gracz musi sam wpisać prawidłowe słówko do zdjęcia.

star

Poziom łatwy i trudny

equalizer

Etapy: 14

Popularne kategorie z fiszkami

Wszystkie kategorie z fiszkami
Co to fiszki językowe?

Fiszki językowe, to połączenie dwóch półkul mózgowych podczas nauki słówek. Posługujesz się językiem obcym w stopniu komunikatywnym, ale Twój zasób słownictwa nie jest na tyle bogaty, żeby wejść na wyższy poziom? Fiszki językowe tutaj sprawdzą się idealnie!

Zalety fiszek językowych
  • check Przygotowane do nauki zestawy fiszek! Nie musisz tracić czasu na ich tworzenie.
  • check Fiszki mają obrazki, dzięki czemu dane słówko lepiej zapada w pamięci.
  • check Wszystkie fiszki są online - po co marnować papier!
  • check Łatwy dostęp. Dzięki temu że fiszki są online, w każdej chwili masz do nich dostęp, NA KAŻDYM URZĄDZENIU!
Fiszki z języka angielskiego

Jeśli znasz podstawy języka angielskiego i masz problem ze słówkami, czyli jedynym ograniczeniem w rozmowie są słówka, bo przez ich nieznajomość jąkasz i zastanawiasz się jak coś powiedzieć, to fiszki zdecydowanie Ci pomogą. Wystarczy sumiennie przerobić kategorie, których do końca nie umiemy. W tym momencie kategorie z fiszkami z języka angielskiego są dla nas zbawieniem, ponieważ wszystko co potrzeba jest uporządkowane i gotowe do nauki.

Fiszki Dyscypliny sportowe - język angielski

Fiszki w języku angielskim. Fiszki językowe - Dyscypliny sportowe. Zagraj online i naucz się nowych słówek w języku angielskim
Fiszki z języka angielskiego

Fiszki z języka angielskiego - Dyscypliny sportowe. Ucz się skutecznie słówek. Pozbądź się jąkania i zacinania podczas konwersacji w języku angielskim! W czasach internetu i nowych technologii nauka słownictwa z podręcznika nie jest na tyle skuteczna, co fiszki lub gry językowe online. A właśnie takie fiszki i gry znajdziesz na FiszGlot.pl! Przerób te fiszki, które potrzebujesz i ciesz się płynną konwersacją!

FiszGlot

FiszGlot to połączenie dwóch półkul mózgowych podczas nauki. Efektywne przyswajanie nowych słówek od teraz będzie proste, dzięki fiszkom językowym! Przetestuj za darmo i zrób kilka fiszek!

Często zadawane pytania - FAQ Regulamin Polityka prywatności Fiszki z historii sztuki

Copyright 2022 © Wszelkie prawa zastrzeżone