Fiszki język angielski - Smaki

Fiszki z kategorii Smaki. Tutaj znajdziesz fiszki, które są powiązane z kategorią Smaki, a to wszystko w języku angielskim!

Fiszki język angielski - Smaki, ilość fiszek: 11

Opis kategorii

Fiszki językowe - smaki. Kwaśny cukierek, słodki pączek, ryż słodko-kwaśny? Nie wiesz jak nazywają się smaki w innym języku? Przerób tę kategorię z fiszkami, bo to właśnie w niej dowiesz się co nieco o smakach, które towarzyszą przy spożywaniu różnych posiłków.

Czego się nauczysz
  • check Nazwy smaków
  • check Rodzaje smaków

Zobacz gry z języka angielskiego

Przejdź do gier online i naucz się słówek na 1000%

Gry z języka angielskiego

Popularne kategorie z fiszkami

Wszystkie kategorie z fiszkami
Co to fiszki językowe?

Fiszki językowe, to połączenie dwóch półkul mózgowych podczas nauki słówek. Posługujesz się językiem obcym w stopniu komunikatywnym, ale Twój zasób słownictwa nie jest na tyle bogaty, żeby wejść na wyższy poziom? Fiszki językowe tutaj sprawdzą się idealnie!

Zalety fiszek językowych
  • check Przygotowane do nauki zestawy fiszek! Nie musisz tracić czasu na ich tworzenie.
  • check Fiszki mają obrazki, dzięki czemu dane słówko lepiej zapada w pamięci.
  • check Wszystkie fiszki są online - po co marnować papier!
  • check Łatwy dostęp. Dzięki temu że fiszki są online, w każdej chwili masz do nich dostęp, NA KAŻDYM URZĄDZENIU!
Fiszki z języka angielskiego

Jeśli znasz podstawy języka angielskiego i masz problem ze słówkami, czyli jedynym ograniczeniem w rozmowie są słówka, bo przez ich nieznajomość jąkasz i zastanawiasz się jak coś powiedzieć, to fiszki zdecydowanie Ci pomogą. Wystarczy sumiennie przerobić kategorie, których do końca nie umiemy. W tym momencie kategorie z fiszkami z języka angielskiego są dla nas zbawieniem, ponieważ wszystko co potrzeba jest uporządkowane i gotowe do nauki.

Fiszki Smaki - język angielski

Fiszki w języku angielskim. Fiszki językowe - Smaki. Zagraj online i naucz się nowych słówek w języku angielskim
Fiszki z języka angielskiego

Fiszki z języka angielskiego - Smaki. Ucz się skutecznie słówek. Pozbądź się jąkania i zacinania podczas konwersacji w języku angielskim! W czasach internetu i nowych technologii nauka słownictwa z podręcznika nie jest na tyle skuteczna, co fiszki lub gry językowe online. A właśnie takie fiszki i gry znajdziesz na FiszGlot.pl! Przerób te fiszki, które potrzebujesz i ciesz się płynną konwersacją!

FiszGlot

FiszGlot to połączenie dwóch półkul mózgowych podczas nauki. Efektywne przyswajanie nowych słówek od teraz będzie proste, dzięki fiszkom językowym! Przetestuj za darmo i zrób kilka fiszek!

Często zadawane pytania - FAQ Regulamin Polityka prywatności Fiszki z historii sztuki

Copyright 2023 © Wszelkie prawa zastrzeżone